چشم‌انداز ما

همه‌ی دانش‌آموزان در تمامی مدرسه‌ها باید فرصت یادگیری علوم کامپیوتر را داشته باشند. در دنیای امروز که فناوری کامپیوتر بر تمامی جنبه‌های کار و زندگی بشر تأثیر گذاشته، آموزش باید به‌طور اساسی متحول شود. کودکان امروز برای این‌که بتوانند شهروندانی با تحصیلات کافی باشند، در کنار خواندن، نوشتن، ریاضیات، زیست‌شناسی، فیزیک، و شیمی، باید درک خوبی از مبانی علوم کامپیوتر نیز داشته باشند. هدف ما این است که همه‌ی دانش‌آموزان از همان ابتدا مشتاق یادگیری علوم کامپیوتر شده و فرصت کسب‌ مهارت‌ در زمینه‌ی علوم کامپیوتر را داشته باشند.

کودکانی که مهارت‌های کار گروهی و حل مسأله در علوم کامپیوتر را از ابتدا در حین تحصیلات‌شان فرا می‌گیرند، به جای اینکه صرفا به مصرف‌کنندگان فناوری تبدیل شوند، می‌توانند خلاق و مبتکر باشند.

رویکرد ما

ما مشاهده کرده‌ایم که ترغیب دانش‌آموزان به ایجاد بازی‌‌های جذاب و همزمان حل مسائل پیچیده چندان کار سختی نیست. در طی فرایند، دانش‌آموزان تئوری‌ و ابزارهایی که در حیطه‌ی علوم کامپیوتر مطرح‌اند را می‌آموزند.
رویکرد ما تمرکز بر ایجاد یک محیط یادگیری جذاب، اکتشافی، و مشارکتی است. ما مربیانی پراشتیاق را که پیش‌زمینه‌ای در تدریس دارند، انتخاب کرده و آن‌ها را به دوره‌های آموزشی که به دقت طراحی کرده‌ایم، می‌فرستیم. هر یک از مربیان ما دارای مهارت‌های بالایی هستند و تمرکزشان ایجاد یک محیط مناسب برای الهام‌بخشیدن به دختران و پسران با هر پیش‌زمینه‌ای برای فراگیری علوم کامپیوتر است.

ما که هستیم

ما گروهی از افراد حرفه‌ای و باتجربه در زمینه‌ی علوم و فناوری‌های کامپیوتر هستیم که شور و شوق مشترکی داریم در الهام‌بخشی به جوانان برای لذت بردن از علوم کامپیوتر و همچنین درک اینکه یادگیری علوم کامپیوتر می‌تواند درهایی برای حرفه‌ها و مشاغل جالب باز کرده و حتی منجر به حل مسائل بزرگ اجتماع شود.

به ما ملحق شوید

همکاری داوطلبانه

با ما در تماس باشید

شما می‌توانید از طریق این فرم نیز با ما در ارتباط باشید و دیدگاه‌های‌تان را با ما در میان بگذارید ...

در حال ارسال ...

©۱۳۹۶ مدرسه علوم کامپیوتر | اندیشکده سیوان

Log in with your credentials

جزئیات حساب کاربری‌تان را فراموش کرده‌اید؟